اپلود فایل stl

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 150,000 تومان

شرح پروژه:

سلام وقت بخیر

بنده یک اسکریپ کوچکی لازم دارم 

که فقط بشه از طریق اون اپلود کرد فایل های با پسوند stl , obj فایل های سه بعدی هستند و علاوه بر دریافت فایل ابعاد ، وزن و اطلاعات فایل اپلود شده رو بده 

نیازی به مدیریت و ... نیست 

احتمالا با کتابخانه های جی کوئری مثل three.js میشه اجراش کرد شاید نمونه اماده ای هم باشه در اینترنت بنده چند نمونه ارسال میکنم

https://www.viewstl.com/

https://www.3dhubs.com/3dprint#?place=Iran&latitude=35.6961&longitude=51.4231&inaccurateLocation&shipsToCountry=IR

سایت تو این ضمینه زیاد هست 

من فقط برام مهم هست بشه اپلود کرد و در جا علاوه بر پیش نمایش طرح ، ابعاد و خصوصیات طرح نشون بده


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

ابوالفضل ویسی

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

150,000 تومان

امتیاز 9.90 (ممتاز) از 10 رای
پروژه موفق : 11
رتبه: 146
یک ماه پیش
+8500
+25720

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.