یک تکه کد جاوا اسکریپت

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 20,000 تومان

شرح پروژه:

سلام من با جاوا اسکریپت یا جیکوئری که مسلما جیکوئری راحت تره یک Dropdownlist میخوام که اصطلاحا Autocomplete باشه یعنی مثلا من یک لیست بهش بدم لود کنه مثلا

علی علیرضا محمد و.. وقتی زددم علی علی و عیلرضا را بیاره همینجوری فیلتر بشه و وقتی روش کلیک کردم انتخاب بشه بعد مثلا زدم محمد محمد را بتونم انتخاب کنم اگه نخواسم بتونم حذف کنم توی نت شاید کلی از این ها باشه ولی برای مهم هستش که خیلی راحت باشه سخت نباشه ب یکی دو خط هم توضیح بدین دوستان قیمت بالا ندین چون من قصد ندارم هزینه زیادی بکنم


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

darvish

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

100,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 6 رای
پروژه موفق : 14
رتبه: 459
چهار ماه پیش

n_ranjbar

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

30,000 تومان

امتیاز 9.50 (ممتاز) از 8 رای
پروژه موفق : 13
رتبه: 351
سه ماه پیش

اسماعیل-985

کاربر عادی

کاربر عادی

20,000 تومان

امتیاز 8.35 (بسیار خوب) از 25 رای
پروژه موفق : 22
رتبه: 273
سه ماه پیش
+8500
+25720

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.