توسعه سایت و اهراز هویت صوتی و پیامکی ، فروشگاه پیاده سازی شده با اپن کارت

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام سایت فروشگاهی ما به آدرس  giftmax.ir 

دو سه تا تغییرات و افزونه میخوام برای سایت 

1. ماژول اهراز هویت پیامکی هنگام عضو شدن که بعد از عضو شدن کد اهراز هویت پیامک شه و یا صوتی به همون شماره تماس گویا باشه و سپس با درج کد اهراز عضویت کامل بشه

2. محدودیت کردن و تنظیم فقط آی پی های داخل ایران مجاز به خرید میباشند یعنی هیچ خریدی از فیلتر شکن یا هرگونه آی پی های خارج از کشور نباشه

3. کاربران فقط و فقط با یک شماره منحصر بفرد که یا ایرانسل یا همراه اول میباشد مجاز به خرید میباشد نه هر کاربر تو سایت عضو شد با یک شماره  ثابت بتونه عضو شه یعنی 10 تا کاربر نمیتونن با یک شماره یکسان عضو بشن باید شماره منحصر بفرد به یک کاربر  باشه

4.نیاز به بهینه سازی دارم و بهتر دیده شدن


+8500
+25720

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.