ویرایش و تایپ فرمول تا پنج شنبه غروب

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با عرض سلام

ترجمه ای جهت ویرایش نهایی و تایپ فرمول ها که برای مجریان محترمی که درخواست می دهندارسال خواهد شد.

زمان انجام پروژه تا پنج شنبه (فردا) عصر خواهد بود و پس از آن قابل قبول نخواهد بود، تقریبا تمامی متن ترجمه شده و صرفا نیاز به ویرایش و بازدید نهایی و تایپ فرمول ها دارد و بودجه بنده هم محدود هست بنابراین خواهش دارم از دادن پیشنهادهای غیر معقول خودداری فرمایید.

تصحیح دستوری و لغوی(ترجمه) مدنظر هست و اگر قسمتی (به احتمال خیلی کم) از متن جامانده نیاز به ترجمه دارد. از آنجایی که متن مربوط به رشته برق هست لطفا دوستانی پیشنهاد بدهند که یا در رشته برق و یا مهندسی کامپیوتر-سخت افزار سررشته دارند و یا نمونه کار در رزومه شان ثبت شده است.

باتشکر


+8500
+25190

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.