جلسه سوم: تایپ صوت مذهبی مدت زمان 55:27

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 18,000 تومان

شرح پروژه:

سلام

مدت زمانش  55:27 صوت مذهبی هست که احتمالا آیه قرآن و روایت هم داره که باید از اینترنت سرچ بشه

این نکات رعایت بشه:

1- میخوام که به صورت رسمی تایپ بشه نه محاوره ای (ببند درو --> ببند در را) البته اگر از نظر جمله‌بندی بهتر بشه که چه بهتر مثل بشه (در را ببند)

2-  و اینکه بالاخره آدمه دیگه، اشتباهات لفظی داره یه چیزیو اشتباه میگه بعد برمیگرده اصلاح میکنه خب لازم نیست اشتباهش تایپ بشه یا توپوقی چیزی داره لازم نیست، همچنین هجوها هم لازم نیست مثلا م « خب خدمت شما عارض شوم که بله عرض کنم که....» اینا لازم نیست.

3- کلماتی که اگه نیم‌فاصله نداشته باشه دو کلمه حساب میشه حتما نیم‌فاصله داشته باشن مثل (رایانه ای --> رایانه‌ای) اما در کلماتی مثل «میشود» و «میکند» لازم نیست.

4- هرجا شک داشتین هایلایت زرد کنین و هرجا نامفهوم بود ؟؟؟ با رنگ قرمز.

5- بازنگری نهایی هم بشه

حداکثر برای امشب (24 خرداد)

راهکار تایپ سریعتر صوت  با استفاده از نرم افزار وی ال سی: http://s8.picofile.com/file/8312250292/vlc.docx.html

لینک دانلود جلسه سوم: http://uupload.ir/view/5u62_55.mp3

لطفا متعهد به زمان باشید


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Hamed.rahimi

کاربر عادی

کاربر عادی

18,000 تومان

امتیاز 8.14 (بسیار خوب) از 7 رای
پروژه موفق : 14
رتبه: 71416
سه ماه پیش
+8500
+25190

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.