طراحی سایت بازی آنلاین فلش

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام. به سایت بازی آنلاین فلش با امکانات زیر نیاز دارم:

- با ورد پرس طراحی شده باشه.

- بازی های به روز و جذاب و ترجیحا متمایز با سایر سایت های رقبا، و به تعداد زیاد داشته باشه.

- امکان ثبت نام کاربران و اختصاص پروفایل به آنها وجود داشته باشه.

- در صفحه اصلی امکان نمایش لیست کاربران وجود داشته باشه.

- در صفحه اصلی امکان نمایش لیست کاربران برتر و با امتیازهای بالا وجود داشته باشه.

- در صفحه اصلی امکان اضافه کردن بلوک های مختلف از جمله، بازی های جدید، بازی های محبوب، دسته بندی بازی ها، بازی های تک نفره،

 بازی های دو نفره، بازی های گروهی، پربازدیدترین بازی ها و ... وجود داشته باشه.

- امکان ثبت امتیاز در هر بازی برای بازیکن وجود داشته باشه و در صفحه مربوط به هر بازی، جدولی از بازیکنان مربوط به آن بازی که امتیازهای بالاتری گرفتند نمایش داده بشه.

- امکان لایک یا دیس لایک بازی ها وجود داشته باشه.

- امکان ثبت نظر برای هر بازی و نمایش نظرها در صفحه مربوط به هر بازی، و امکان لایک یا دیس لایک نظرها یا پاسخ به نظرها وجود داشته باشه. به نوعی امکانی برای تبادل نظر یا کلکل کردن در صفحه مربوط به هر بازی وجود داشته باشه.

- انواع بازی های تک نفره، دو نفره و یا بیشتر داشته باشه.

- برای بازی های تک نفره و یا چند نفره، امکان شروع یک یا چند مسابقه یا لیگ همزمان با تاریخ شروع و پایان مشخص و جداگانه وجود داشته باشه و صفحه جداگانه ای برای هر لیگ ساخته بشه که در اون صفحه امکان اضافه کردن نوشته و عکس وجود داشته باشه، جدول رده بندی امتیازات مربوطه نمایش داده بشه و امکان نظردهی و کلکل وجود داشته باشه.

- کاملا ریسپانسیو باشه و در هر صفحه نمایش (انواع مانیتورها، موبایل ها و تبلت ها) و سیستم عاملی، بدون مشکل سایت بالا بیاد و بازی ها اجرا بشن. مشکلی که اکثر سایت های رقبا دارن اینه که خیلی از بازی هاشون رو با موبایل و تبلت نمی شه انجام داد، این مشکل نباید وجود داشته باشه.

- در صفحه اصلی امکان اضافه کردن بلوک های تبلیغات به تعداد حداقل 10 عدد در جاهای مختلف قالب، از جمله ستون سمت راست یا چپ، یا بالای سایت وجود داشته باشه و مدیریت کردن این بلوک ها راحت باشه. در بلوک ها بشه تبلیغات رو به صورت عکس یا فلش یا اسلایدشو نمایش داد.

- در صفحه مربوط به هربازی، بلوک های تبلیغات با توضیحات مشابه در بالا وجود داشته باشته اما کاملا متمایز با تبلیغات صفحه اصلی باشه. یعنی بشه تبلیغات متفاوتی نسبت به تبلیغات صفحه اصلی در اونها قرار داد.

- امکان مدیریت کردن روی تبلیغات وجود داشته باشه. مثلا بشه به راحتی تنظیم کرد که یه تبلیغ مثلا فقط در صفحه بازی هایی نشون داده بشه که موضوعشون اکشن هست، یا استراتژی هست، یا دخترونه هست و ... . این امکانات برای هر نوع تبلیغ از جمله تبلیغ های کنار قالب یا تبلیغ هایی که اول بازی نمایش داده می شن وجود داشته باشه. 

- تا زمان لود شدن هر بازی، امکان نمایش تبلیغ به صورت تصویر ثابت یا متحرک وجود داشته باشه و پس از لود شدن بازی، تبلیغ به صورت خودکار بسته بشه.

- کار با تنظیمات و کنترل پنلش راحت باشه.

- پروفایل بازیکن ها امکاناتی از قبیل تغییر عکس پروفایل، مشخصات فردی، علایق و سلایق، رکوردهای بازیکن، لیگ هایی که در آنها شرکت کرده و امتیازاتی که کسب کرده و امکان لایک پروفایل و نمایش تعداد لایک های پروفایل وجود داشته باشه.

- امکان اضافه کردن نوشته در صفحات جداگانه و صفحه اصلی سایت وجود داشته باشه.

- امکان اضافه کردن انجمن با موضوعات مختلف وجود داشته باشه.

**** در صورتی که خودتون پیشنهاداتی داشته باشید که سایت رو از سایت رقبا متمایز کنه و امکانات خوب و جدیدی داشته باشه که سایت های رقیب نداشته باشن، تا 40 درصد امکان افزایش قیمت پیشنهادی رو دارم.

***** اگر هم پیشنهاد کاملا متفاوتی داشته باشید، امکان تعیین قیمت توافقی رو دارم.


+8500
+25190

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.