رباط دوستیابی

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام دوستان یه رباط دوستیابی تلگرامی میخواستم ...

امکانات مد نظرم :

برای ثبت نام اولیه از کاربر استان و شهرستان رو بگیره فقط و بعدش شروع به دوستیابی بکنه رباط دقیق از شهر خوده کاربر یش معرفی بکنه 3 نفر معرفی اول رایگان باشه ...و  بعد از  اون نیاز به تایید حسابشون داشته باشه ....شمارشون رو تایید کنن و با پرداخت 5 هزار تومان تا 3 ماه چت بکنند به تعداد نامحدود.

ای دی تلگرام کاربر رو به هیچ وجه به طزف مقابل نده 

3 نفر اولی که کاربر رایگان پیدا میکنه صفحه چتی که باز میشه براشون قابلیت ارسال ایدی و یا ادرس سایتی و این چیزا نباشه و اگر شخصی لینکی ایدی چیزی فرستاد یه متن برای کاربر مقابل بیاد برای دیدن ایدی و یا لینک باید عضویت خود را ارتقا دهید .

یه صفحه در رباط باشه کاربر پیشنهاد بده بشون...

اگه قابلیت سرچ کد کاربری هم داشته باشه بهتره ... بتونن یه کد کاربری اختصاص بدن به هر کاربر ....

و اینکه امنیتش میخوام فووول باشه ... و با حداقل سرمایه باشه

درگاه هم اگه بتونین رو بانک پرفکت مانی برام پیاده بکنید ممنون میشم .

و یه سوا دگه اگه قابلیت بازاریابی بزارم براش نیاز به یه رباط دیگه داره؟؟

ممنونم ازتون


+8500
+41205

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.