تبدیل عکسی با فرمت JPEG به عکسی با فرمت Bitmap

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

ابتدا عضو سایت زیر بشین ، یک سری کد آماده برای استفاده، توی این سایت هست(IP Core)

https://opencores.org/

درصفحه ی 3 توضیحات پروژه، روندی که باید برای این تبدیل انجام بشه رو نشون میده(مرحله اول که عکس رو میدیم به این برنامه، بعد از اون input buffer بعدش Encrypt ... و... که البته مرحله ی آخر یعنی VGA جزء پروژه نیست )

هرکدوم از این مراحل هشتگانه کد VHDL ش موجوده، حالا باید باتوجه به stateDiagram صفحات بعد اینpdf، روند تبدیل و بکارگیری ورودی ها و خروجی ها و... رو درک کنیم و بفهمیم، حالا طبق حرف استاد ، مقصود اصلی و کاراصلی، نحوه و چگونگی PORTMAP کردن این اجزای مختلفه!!(این قسمت رو کامل متوجه نشدم باید روی پروژه فکرکنم تا کامل درک کنم اگر کسی میدونه توضیح بده)

زمان تحویل هم تا قبل از انتخاب واحد ترم تابستان(احتمالا 16 تیر)

نکته ای که استاد درمورد نحوه ی خواندن یک عکس گفتند اینکه میتونید یک عکس رو بدید به HEX EDITOR بعد قسمتِ DATA ی این کدهای هگزِ عکس رو میتونید بدید به برنامه تا پردازش موردنظر رو انجام بده...


+8500
+45566

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.