استنتاج اعتماد در شبکه های اجتماعی با استفاده الگوریتم غذایابی باکتری (bfoa)

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام -وقت بخیر -من در حال انجام پایان نامه کارشناسی ارشد هستم و تحقیقات در مورد پیشینه تحقیق را انجام داده ام و  نیاز به پیاده سازی الگوریتم بهینه سازی  غذا یابی باکتری در متلب  دارم -مقاله بیس دررابطه با همین موضوع با الگوریتم ژنتیک کار شده است -دیتا ست مورد استفاده هم  اطلاعات سایت epinions میباشد که بنده دانلود کرده ام و آماده می باشد (در مقاله بیس توضیح داده است)-کاری که مقاله اولیه انجام داده این است که داده ها را به دو قسمت تست و آموزش در در صد های 70 به 30 و80 به 20 و90 به 10 تقسیم کرده است و بهترین نتیجه را با الگوریتم ژنتیک بیان کرده است حال هدف انجام این پروژه با این الگوریتم می باشد تا همین نتیجه ها بدست آمده تا با  نمایش کد آن و نمودار مشابه با الگوریتم ژنتیک مقایسه و ویژگی های جدید آن در پایان نامه استفاده شود-مقاله اولیه به پیوست می باشد -در صورت نیاز دیتاست هم آپلود می کنم (البته اگه درست دانلود شده باشه و به درد بخوره )-ضمنا استاد راهنمای بنده نیز در این زمینه فعالیت مستقیم دارد و باید دقیق و واضح باشد وبه تایید ایشان برسد -فقط  لطفا در صورت امکان به علت محدودیت زمان هرچه سریع تر باشه بهتره .با تشکر


+8500
+30532

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.