من این پروژه رو تا فردا صبح ساعت 11 میخوام ، لطفا يه پروژه ساده با ++turbo c نياز دارم براي محاسبه معدل 5 دانشجو - ادامه در شرح درخواست .

برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 25,000 تومان

شرح پروژه:

من این پروژه رو تا فردا صبح ساعت 11 میخوام ** لطفا

يه پروژه ساده با turbo ++c نياز دارم فوری براي محاسبه معدل 5 دانشجو به اين شکل : با استفاده از struct ، ورودي ها: 1. دريافت نام دانشجو 2. دريافت نام خانوادگي دانشجو 3. دريافت شماره دانشجويي 4. دريافت معدل دانشجو  5. دریافت record دانشجو امکان انتخاب نحوه مرتب سازي ليست کلاس بر اساس: 1. نام 2. نام خانوادگي 3. شماره دانشجويي 4. معدل   5. record  نتيجه نهايي:  1. نمايش نام و نام خانوادگي فردي که داراي بيشترين معدل هست 2. نمايش نام و نام خانوادگي فردي که داراي کمترين معدل هست


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Translation

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

100,000 تومان

امتیاز 6.00 (بالای متوسط) از 2 رای
پروژه موفق : 3
رتبه: 1191
یک سال پیش

NEVER JUDGE

کاربر عادی

کاربر عادی

75,000 تومان

امتیاز 7.11 (خوب) از 9 رای
پروژه موفق : 8
رتبه: 8763
یک سال پیش

Sajjad Programmer

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

25,000 تومان

امتیاز 9.34 (عالی) از 80 رای
پروژه موفق : 101
رتبه: 42
یک سال پیش

Saeid-Programmer

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

35,000 تومان

امتیاز 9.88 (ممتاز) از 24 رای
پروژه موفق : 28
رتبه: 362
یک سال پیش
+8500
+36016

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.