برنامه نویسی سی آر ام شخصی تحت وب و اپلیکیشن متصل به آن تحت اندروید

تا الان برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

شرکتی هستم که ارایه خدمات خاصی میکنیم و چندین بازاریاب هم داریم میخواهیم مدیریت ارتباط با بازاریابان و مشتریان و همچنین مدیریت سفارشها و سیستم حسابداری و ... را به توسط این نرم افزار که نسخه تحت وب آن در واحد اداری و جهت کنترل سفارشهاست و نسخه اندروید برای بازاریابان که بتوانند از طریق آن مشتری ها رو مدیریت کنند و در سیستم ثبت سفارش کنند و آمار رو ببینند و سیستم حسابداری و مقدار درآمد خود را مشاهده کنند

توضیحات بیشتر و تکمیل تر رو در صورت درخواست ارایه خواهم داد

در قسمت مهارتهای لازم چون تخصص ندارم نمیدونم چه مهارتهایی نیاز هست 


+8500
+32228

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.