برنامه نویسی یک معادله pde با روش توابع پایه شعاعی RBF

تا الان برای این درخواست   5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام . یک دستگاه معادلات وابسته به زمان هست که میخوام با روش RBF یا همون توابع پایه شعاعی حل بشه . برای راهنمایی مقاله ای ضمیمه میشه که در واقع معادله اصلی نیست ولی مبنای کار یکی هست و فقط و فقط بخش 3 مقاله ضمیمه شده هدف هست . تمام گسسته سازی ها برای معادله اصلی انجام شده و حتی برنامه روش RBF برای معادله وابسته به زمان دیگری رو کامل و عالی نوشتم . هدف پروژه:

1.من یک برنامه آماده دارم و میخوام ماتریس های جدید و شرایط اولیه و مرزی برای معادله جدید جایگزین معادله قبلی بشن و یک قسمت حل دستگاه (چون معادله مورد نظر در اخر تبدیل به دستگاه میشه) به اخر برنامه ای که دارم اضافه بشه . 

 2. برای انتخاب پارامتر شکل هم برنامه ای دارم که یک ویرایش کوچک نیازه .

3. بخش نمودارها و جدولهای مورد نیاز و  رسم شکل هم بعد ار توافق صحبت میشه.

لطفا و خواهشا قیمت های پیشنهادی منصفانه و دانشجویی باشه و به فاکتور جیب و زمان (خوش قول بودن و سروقت تحویل پروژه) و اطلاعات (مسلط بودن به متلب و آشنایی با توابع پایه شعاعی و روشهای حل معادلات ) اهمیت بدین .

مرسی.


+8500
+75085

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.