تغییرات جزیی در رنگ و تم اپن کارت فارسی

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 70,000 تومان

شرح پروژه:

سلام دوستان

نیاز هست که تمپلیت بخش کاربری سایت فروشگاه آماده شده با opencart فارسی تغییر جزیی مثل تغییر رنگ و کمی زیبا تر بشه و از حالت تم اولیه خارج بشه. فقط میخوام حالت اولیش رو از دست بده و خیلی تغییرات نیاز نداره.

همچنین تعدادی  محصول لوازم خانگی و محصولات ایرانی مثلا 50 قلم  از طریق پنل مدیریت اضافه بشه و همچنین تعداد کاربری برای پر بودن سایت مثلا 10 حساب کاربری.

زمان در حد یک روز

بودجه 50 تومن


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

AMB-2213

کاربر عادی

کاربر عادی

70,000 تومان

امتیاز 9.89 (ممتاز) از 20 رای
پروژه موفق : 21
رتبه: 38
دو ماه پیش

امین وطن دوست

کاربر عادی

کاربر عادی

50,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 1 رای
پروژه موفق : 2
رتبه: 232
سه ماه پیش
+8500
+25682

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.