نیازمند مترجم برای 80 پروژه یک صفحه ای

تا الان برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام و عرض ادب
نیازمند یک مترجم حرفه ای هستم که خیلی روان ترجمه کند ( تاکید بر بر روان بودن ترجمه است )
ترجمه با گوگل ترنسلیت به درد بنده نمی خورد.
باید تا امشب بتواند 10 پروژه رو تحویل بدهد و روز های بعد 15 الی 20 تا ترجمه رو تحویل بدهد

تمامی متونی که می خواهند ترجمه بشوند مثل دو فایل ضمیمه هست

بعد از ارسال پیشنهاد و تایید مجری باید یکی از دو فایل ترجمه بشوند و به عنوان نمونه کار تحویل داده بشوند ( تاکید بر روان بودن متن است)

لطف قیمت های فضایی ندهید.  با مترجم های زیادی کار کردم و کار میکنم ولی درحال حاضر دارند برای سیار پروژه های بنده فعایت می کنند و نمیتونند به این پروژه برسند


+8500
+25679

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.