کپی از یک اسلاید به اسلاید انیمیشن دار

برای این درخواست   8   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام

حدود 160 صفحه اسلاید دارم که می خوام به اسلاید هایی زیبا تبدیل بشن! کار خیلی ساده است، چرا که یک اسلاید اماده + اسلاید با تایمینگ در اختیار مجری قرار داده خواهد شد.

مواردی باید مورد توجه قرار گیرد:

1 - محتوا می بایست به صورت صحیح و قابل توجه در اسلاید های اماده قرار بگیرند.

2 - متون به صورت کامل می بایست وجود داشته باشند.

3 - رفرنس ها زده شود

البته تمام کار های بالا خیلی ساده است، صرفا کپی و پیست می باشد ولی نظم و زیبایی و رعایت موارد مذکور شرط رضایت در پرداخت هزینه توافقی می باشد.

بدیهی است هزینه و کیفیت معیار انتخاب مجری می باشد. برای نمونه می توانید چند صفحه را به صورت دلخواه ساخته و ارسال کنید تا معیار خوبی برای انتخاب و در نهایت پرداخت هزینه باشد. برای این منظور اسلاید chapter7 که می بایست به قالبی زیباتر با فونتی خوانا(همون فونت و اندازه خودش خوبه) انتفال به slide hadaf  بشود.

مهلت انجام پروژه متناسب با حجم پروژه نیست، بلکه متناسب با وقت من می باشد. در کل این کار 3 یا 4 ساعت در صورت غیر حرفه ای بودن. نیم ساعت در صورت حرفه ای بودن می باشد.


+8500
+25895

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.