سيستم قفل گذاري روي فايل با شماره سريال

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام ما يک سري فايل (فايل + عکس همون فايل) داريم که مي خواهيم روش قفل بزاريم . کاري که مي خواهيم اينه 1- ابتدا بايد توسط يک برنامه تمام فايلها ديکد بشن با يک کليدي که ما به برنامه مي ديم اين برنامه بايد قابليت ديکد کردن تعداد زيادي فايل رو بصورت همزمان داشته باشه . 2-برنامه ديگه اي مي خواهيم که روي کامپيوتر کاربر اجرا بشه و با گرفتن يک سريال نامبر از کاربر و اتصال به سايت ما فعال بشه و بتونه فايلهاي ديکد شده رو باز کنه . اين برنامه شبيه يک اتوران کار مي کنه و ليست تصاوير را به کاربر نشون مي ده و کاربر با کليک با روي هر عکس مي تونه فايل مربوط به اون عکس رو که کدشده ديکد کنه و روي کامپيوترش ذخيره کنه . خصوصيات برنامه اول : بايد به راحتي بتونه هر فرمتي رو با هر سايزي و به صورت تعدادي ديکد کنه خصوصيات برنامه دوم : تمام شماره سريال ها روي سرور ما روي سايت ما ذخيره شده برنامه بايد بتونه با ارتباط به اين ديتابيس سريال رو تشخيص بده و فعال بشه اين فعال شدن فقط يکبار انجام بشه و ديگه نيازي به اتصال به اينترنت نباشه . اين برنامه شبيه يک اتوران روي سي دي فايلها قرار مي گيره و براي اجرا حتما بايد سي دي توي درايو باشه . لطفا اگر نمونه کارهايي در اين مورد داريد بفرماييد . با تشکر


قابل تحویل:

+8500
+41507

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.