اتصال دامنه به زیردامنه مجازی

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

بنده وبسايتي دارم که به کاربرها بصورت زيردامنه سايت ميده. مشابه وبلاگدهي (بلاگفا). که زیردامنه ها بصورت مجازی هستند. یعنی wildcard dns فعال شده و در اصل اون زیردامنه وجود نداره.

ميخوام کاربر بتونه دامنش رو ست کنه روي اون زير دامنه.

مثلا آدرس سايت من: mysite.com هست. کاربر ميتونه زيردامنه sub.mysite.com رو براي خودش داشته باشه (مشابه وبلاگدهي). حالا کاربر ميخواد دامنه خودش مثلا userdomain.ir رو ست کنه روي sub.mysite.com که وقتي آدرس userdomain.ir رو زد، محتويات sub.mysite.com نمايش داده بشه .

از ASP.net و زبان #C استفاده شده و کنترل پنل "وبسايت پنل" يا "پلسک" هست. 

زیرساخت:

وبسايت پنل، پلسک، asp.net C# webform، سرور مجازی


+8500
+25856

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.