گوش دادن به موسیقی و تایپ اون

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 5,500 تومان

شرح پروژه:

با سلام

ما دارای یک وب سایت دانلود فایل صوتی هستیم در نظر داریم لیستی از فایل های صوتی به تایپیست ارائه نماییم و ایشان متن اون صوت ها را در یک پنل تحت وب تایپ و ارسال بنماید.

توضیحات تکمیلی:

ما به شما یک آدرس پنل ارائه می دهیم که در اون یک باکس برای وارد کردن متن و در زیر اون یک پلیر وجود دارد شما باید به فایل صوتی اون پلیر گوش بدهید و متن اون را تایپ و بر روی دکمه ارسال کلیک نمایید بعد از ارسال اون فایل مجدد یک باکس با یک فایل صوتی دیگر نمایان می شود که باید دوباره به آن گوش بدهید و متن اون را تایپ و ارسال نمایید این مورد همیشه وجود دارد ( همکاری فعلی برای تایپ صد متن مد نظر ماست ) ( لطفا اعلام کنید برای تایپ صد متن در مدت زمان 4 روز با چه مبلغی مایل به همکاری هستید)

نکته : ممکن است فایل صوتی مذهبی و مداحی باشد البته در پنل امکان رد کردن یک فایل صوتی وجود دارد ( یعنی به سراغ مورد بعدی بروید )

قیمت پیشنهادی خودتون را برای تایپ متن هر فایل صوتی ارسال نمایید.

در صورتی که همکاری به خوبی انجام شود پیشنهاد خوبی هم برای شما خواهیم داشت

ممنون


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

سپیدار

کاربر عادی

کاربر عادی

5,500 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 2 رای
پروژه موفق : 12
رتبه: 1528
سه ماه پیش

120,000 تومان

امتیاز 4.00 (زیر متوسط) از 1 رای
پروژه موفق : 3
رتبه: 1590
سه ماه پیش

Mr. Translator

کاربر عادی

کاربر عادی

55,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 86872
دو ماه پیش
+8500
+25856

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.