طراحی ربات تلگرام

تا الان برای این درخواست   5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام

یک ربات می خواهم که زمانی که کاربر وارد ربات می شود سه گزینه در مقابلش داشته باشد و یکی از سه سفارش زیر را انتخاب کند.

۱.حل تمرینات

۲.کلاس خصوصی

۳.پروژه یا پایان نامه

*** درصورتی که کاربر مورد اول را انتخاب کرد ربات از کاربر بخواهد که فایل تمرینات و زمان مورد نظر برای تحویل را ارسال کند و بعد از ارسال موارد از سمت کاربر، ربات پیغام دهد که بعد از بررسی اطلاع داده میشود و در اولین فرصت که ادمین بررسی کرد بتواند هزینه و زمان اجرا را برای کاربر بفرستد و سپس ربات از کاربر تایید انجام کار را بگیرد درصورت تایید ربات از کاربر بخواهد که فیش ارسال هزینه را به فلان شماره کارت ارسال کند.

***حال اگر گزینه ۲ انتخاب شد برای کاربر دروسی نشان داده شود و بعد از انتخاب از کاربر خواسته شود که ساعتها و روز های درخواستی را در قالب یک فایل ارسال شود و منتطر بماند که ادمین تایید کند در صورتی که ادمین تایید نکرد بتواند زمان های خالی خود را در قالب یک فایل برای کاربر بفرستد و سپس از کاربر نام و نام خانوادگی و اطلاعات جهت برقراری تماس بگیرد.

*** حال اگر کاربر گزینه ۳ را انتخاب کرد ربات این پیام را برای کاربر ارسال کند آیا موضوع پایان نامه دارید یا نه اگر جواب کاربر مثبت بود از او توضیح پروژه یا پروپوزال را برای انجام ارسال کند

و اگر منفی بود این پیام برای کاربر ارسال شود که در اولین فرصت برای شما چند عنوان در قالب یک فایل ارسال می گردد و سپس ربات از کاربر بخواهد که فایل انتخابی را ارسال کند. بعد از کاربر بخواهد مبلغ تعیین شده را به فلان کارت واریز و تصویر آن را ارسال کنید.


+8500
+25679

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.