اصلاحات WHMCS

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 135,000 تومان

شرح پروژه:

سلام

انجام موارد زیر

1- امکان اتصال سیستم به پیامک - یادتون باشه اون موقع که سیستم رو آپدیت کردیم ماژول پیامکی که با ورژن 7 به بالا سینک باشه نبود ، چون چند ماهی از این داستان گذشته آیا جدیدا چیزی هست که بتونیم پیامک بزنیم ( البته به تمام کسانی که حتی تبلیغاتیشون رو هم بستند)

که اعلام کردید شدنیه و به سامانه مطمئنی که به بلاک لیستها هم ارسال میکنه وصل میکنید


2- مورد ثبت نشدن دامین و هاست بصورت اتوماتیک - البته قبلا مثل اینکه درست بود الان ارور لایسنس میده که وقتی رفتم لایسنس رو از پنل فراسو بروز رسانی کردم بازم درست نشد بنظرم یه اشکالی تو آدرس دهی داره
Your license is Invalid

در مورد اتوماتیک سازی اینکه بمحض اینکه فاکتور پرداخت میشه سرویس چه دامین چه هاست تمدید بشه، زمان سرویس میگذره سرویس ساسپند و اطلاعیه ساسپند مسیج بشه و هر چیزی که نیاز به انجام دستی نباشه برای ما خیلی مهمه


3- اینکه سرویسی که زمانش تمام شده ساسپند خودکار نمیشه که همزمان ایمیل ساسپند و اینها هم بره
4- اتصال خودکار سرویس از داخل بخش سرویسها به داخل سی پنل چه برای ما با دسترسی مدیر و چه برای کاربر از داخل پنلش

5-  در نهایت اینکه احتمالا موارد ریزی وجود داشته باشه که در حین کار خدمتتون اعلام میکنم

با تشکر


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

اسفندیار سلیمانی

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

135,000 تومان

امتیاز 9.33 (عالی) از 22 رای
پروژه موفق : 23
رتبه: 154
یک سال پیش

BlueDev

کاربر عادی

کاربر عادی

300,000 تومان

امتیاز 9.84 (ممتاز) از 19 رای
پروژه موفق : 23
رتبه: 16
یک سال پیش
+8500
+51024

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.