ترجمه 2 فایل زبان مربوط به قالب با فرمت poedit

برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 45,000 تومان

شرح پروژه:

سلام . 

2 فایل زبان با فرمت po دارم که میخوام سریع ترجمه بشه . فرصت ندارم و باید پروژه رو تا شب تحویل بدم . پس لطفا دوستانی که حرفه ای هستن فقط پیام بدن . 

کار زیادی نیست ترجمه روان مخیوام فقط . خیلی کتابی ترجمه نکنید که کاربر نفهمه چی به چی هست . بعد از تایید کار آدرس سایت رو هم میدم که بهتر بتونید درک کنید متن ها رو . 

دوستان توجه کنید که من فروشگاه قالب و تم دارم و اگر این همکاری به خوبی صورت بگیره کار های زیادی هست که قراره ترجمه بشه . پس لطفا قیمت نجومی ندید چون کار کوچیکی هست . 

ممنون منتظر پیشنهاد هاتون هستم . 


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Ali.Soleimani

کاربر عادی

کاربر عادی

45,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 1
رتبه: 39034
هشت ماه پیش

sam69n

کاربر عادی

کاربر عادی

50,000 تومان

امتیاز 8.98 (عالی) از 60 رای
پروژه موفق : 159
رتبه: 129
ده ماه پیش

مهری داودی

کاربر عادی

کاربر عادی

90,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 40118
ده ماه پیش

M8M

کاربر عادی

کاربر عادی

15,000 تومان

امتیاز 8.00 (بسیار خوب) از 1 رای
پروژه موفق : 5
رتبه: 1798
ده ماه پیش
+8500
+33538

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.