راه اندازي نسخه انگليسي بدون نياز به سواد انگليسي و تغيير در سايت

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

ما يک سايت با آدرس www.webhostsearch.ir داريم. سايت با جوملا 1.5.22 بر روي هاست لينوکس هست. مي خواهيم نسخه انگليسي سايت را نيز راه اندازي کنيم. براي نسخه انگليسي تالار گفتمان نمي خواهيم يعني در نسخه انگليسي چيزي به نام تالار گفتمان وجود ندارد. در صورتي که به زبان انگليسي مسلط نيستيد ما خودمان متن ها را به شما مي دهيم. هم چنين پايين سايت قسمتي به نام "آخرين آموزش ها" هست که مي خواهيم هم در نسخه فارسي و هم انگليسي اين حذف شود و يک rss reader گذاشته شود تا کاربران لينک rss خود را در پنلشان وارد کنند و يک لينک از rss آنها در اين قسمت نشان داده شود. در بالاي سايت يک کادر هست که هاست جستجو مي کنه که داخلش نوشته اشتراکي و وارز و... و يک آيکون جستجو هم داخلش هست مي خواهم يک قسمت به اين اضاف شود که بتوان مبلغ را براي يک ماه سه ماه شش ماه و يک سال جستجو کند. هم چنين در در قسمتي که مشکي هست نوشته اشتراکي و و ارز و... قسمت هاي نمايندگي وارز ، مجازي وارز ، اختصاصي وارز نيز اضاف شود. توجه داشته باشيد که سيستم سايت به اين صورت مي باشد که سايت هاي هاستينگ عضو سايت شده و سپس در پنلشان مشخصات از نظير مقدار هاست و پهناي باند به مگابايت + قيميت + محل سرور و چند چيز ديگر را وارد مي کنند. سپس کساني که وارد سايت مي شوند مشخصات هاستي که مي خواهند وارد مي کنند و هر مشخصاتي که با جستجوي کاربر هماهنگ بود نشان داده ميشود. لطفاً اگر امکانش هست قيمت کار را بدون راه اندازي نسخه انگليسي اعلام فرماييد.


زیرساخت:
سازگاري با اينترنت اکسپلرر 6 به بالا ، موزيلا 7 به بالا ، کروم 9 به بالا ، اپرا 8 به بالا


قابل تحویل:

+8500
+41205

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.