ایمیل مارکتینگ

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

دوستان من یک سایتی دارم که می خوام سایتم از نظر سئو بهینه سازی بشه و در صفحه اول گوگل قرار بگیره و صفحات فرود با افزونه گرویتی فرم و پاپ آپ با افزونه لیر پاپ اپ در آن برای گرفتن ایمیل بازدید کنندگان ایجاد بشه و همچنین ایجاد صفحه عضویت و اتصال به شبکه های اجتماعی و گوگل آنالایز. قالب سایتم گودنیوز است. من سایتم با محتواش آماده است و هر محتوایی که خواستین خودم آماده می کنم و البته بهینه کردن محتوای سایت برای سئو با شماست، رمز پیشخوان ورد پرسم  رو می دم تا  در اصل  یک سیستم ایمیل مارکتینگ در سایتم راه اندازی بشه و همه افزونه های مورد نیاز ایمیل مارکتینگ هم نصب کردم. و می خوام باکس ایمیلم پر از ایمیل کاربران بشه حداقل 10000 ایمیل( لطفا به عدد 10000 توجه کنید) . نصف مبلغو بعد از تحویل گرفتن سایت آزاد می کنم و نصف دیگه رو وقتی باکس ایمیلم به 10000 ایمیل رسید. طبق اطلاعات من بعد از بهینه سازی سئو و قرار دادن محتوای خوب در سایت حدود دو یا سه ماه طول می کشه تا باکس ایمیل به 10000 ایمیل برسه یا اعضای سایت به 10000نفر  برسه. و محصولاتی که خودم در اختیارتون می زارم در وکامرس قرار داده بشه و همچنین اتصال وکامرس به حساب زرین پال. و یک سایت برای نمونه معرفی می کنم که سایتم می خوام مثل اون سایت باشه البته اینجا اسمشو نمی یارم. امیدوارم توضیحاتم برای اینکه دوستان بدونن دقیقا چی می خوام کافی باشه. اگر کار نتیجه خوبی برام داشته باشه پاداش خوبی هم خواهم داد.پیشاپیش  از دوستانی که پیشنهاد میدن متشکرم.


+8500
+31471

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.