ارزیابی روش های نوین در کاهش آرتیفکت تصاویر MRI

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام من دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک هستم و برای سمینارم که در حوزه پردازش تصویر است از شما کمک می خواهم . موضوع سمینارم ارزیابی روش های نوین در کاهش آرتیفکت تصاویر MRI می باشد که باید حدود 20 مقاله مطالعه شود. حدود 15 مقاله را خودم برایتان ارسال می کنم و شما تنها مقالات را مطالعه کرده و خلاصه ای از مقاله و method استفاده شده در آن را برایم بنویسید . 5 مقاله ای که خودتان از IEEE پیدا می کنید هم در ابتدا باید به تایید استاد من برسد سپس خلاصه را بنویسید . بهترین حالت این است که خلاصه ی چند مقاله با روش های مشابه را در غالب یک گزارش بنویسید و در این حالت چند گزارش که در هر کدام خلاصه ای از مقالات با روش مشابه هستند خواهیم داشت. یک مقاله می فرستم که موضوع من برای شما ملموس تر شود. 

با تشکر


+8500
+40397

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.