طراحی پلاگین وردپرس فروش شماره مجازی حرفه ای متصل به api (پنل کاربری+پنل مدیریت)

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام

یک پلاگینی مثل پنل سایت numbersell.com میخواستم که هم پنل خرید برای مشتری و هم پنل مدیریت حرفه ای برای مدیر اوکی کنین! + امکانات حرفه ای دیگر

نکته مهم:

لطفا اول از همه در اون سایت نامبرسل ثبت نام کنید و وارد پنل خرید شماره مجازیش بشید و خیلی خوب تمامی جاهاشو بررسی کنید و بعد پیشنهاد بدهید (در صفحه اصلی سایت هم یه فیلم آموزشی گذاشته که میتونین داخل پنلشو مشاهده کنین ولی صد در صد ثبت نام کرده و  کامل بررسی کنید چون واقعا زمان ندارم که اگه در جایی قفل کردید به کس دیگه ای بدم) اگه نمونه کار همچنینی داشته باشین که عالی میشه ولی اگه نمونه کار همچنینی ندارین حداقل یقین داشته باشین که میتونین از عهده کار بدون مکث و مشکل در جایی،بر بیایین و بتونین امکانات خیلی حرفه ای و یا شاید هم سختی که توضیح خواهم داد به سایت اضافه کنین.در ضمن به api دو یا چند سایت خارجی متصل میشه


+8500
+47246

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.