تحلیل و پردازش تصویر MRI قلب به منظور تشخیص بیماری ها ی دریچه ی قلب

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 335,000 تومان

شرح پروژه:

سلام من دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی گرایش بیو الکتریک هستم و برای سمینارم که در حوزه ی پردازش تصویر است از شما کمک میخواهم که می بایست 10 مقاله مرتبط با موضوع پیدا شود و  باید تایید شده ی استاد باشد و ترجمه ی تحلیل شود و جدولی درست شود که خلاصه روش های مقالات در آن آورده شود  و در انتها روش نوینی از ترکیب روش های گفته شده بیان شود وتمام مراحل گام بع گام باید با تایید استاد پیش برود

با تشکر


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Kia-3233

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

500,000 تومان

امتیاز 9.52 (ممتاز) از 103 رای
پروژه موفق : 129
رتبه: 21
یک سال پیش

Private.cs

کاربر عادی

کاربر عادی

335,000 تومان

امتیاز 9.81 (ممتاز) از 18 رای
پروژه موفق : 20
رتبه: 292
یک سال پیش
+8500
+44214

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.