نیاز به ویرایشگر ترجمه تخصصی مقاله مهندسی کامپیوتر درباره خزنده های وب

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

این کار فقط" تصحیح" ترجمه انگلیسی از روی فایل فارسی است.

یک مقاله تخصصی در رشته مهندسی کامپیوتر دارم که درباره خزنده های وب هست. مترجم باید با اصطلاحات وب و کامپیوتر آشنایی داشته باشد و ترجمه مقاله انجام داده باشد. خودم تاجایی که امکان داشت ترجمه را انجام دادم اما چون به قواعد انگلیسی خیلی آشنایی ندارم، به یک مترجم نیاز دارم که ترجمه انگلیسی را بخواند و براساس ترجمه فارسی، اگر جایی غلط بود تصحیح کند. جاهایی که تغییر داده می شود، لطفا هایلایت رنگی شود تا بنده متوجه شوم و مقایسه کنم.

لغاتی که فکر میکردم تخصصی است و باید به همان شکل باشد، در صفحه آخر فایل ورد آورده شده است. حتما به جدول نگاهی بیندازید و طبق آن لغات موردنظر را معادل سازی کنید.

ترجمه و فایل نهایی در فایل ورد و پی دی اف تحویل داده شود. لطفا فقط کسی که در این رشته ترجمه انجام داده است و آشنا به ترجمه تخصصی کامپیوتر است، فقط پیشنهاد بدهد. با مترجم های زیادی کار کردم و ترجمه گوگلی را به راحتی تشخیص میدهم. پس وقت یکدیگر را نگیریم! :)

در آخر ترجمه نهایی را به یک مترجم دیگر نیز برای اصلاح میدهم و اگر مشکلات ترجمه برطرف نشده باشد، هنگام پرداخت نهایی، از قیمت ترجمه کم می شود.

قیمتی که می توانم هزینه کنم حداکثر 40 تومان است. طبیعتا براساس رزومه بهتر و قیمت بهتر پیشنهاد را قبول میکنم.

باتشکر


+8500
+33443

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.