مرحله سوم کمک و مشاوره نگارش مقاله isi (فریلنسر انتخاب شده)

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام ارادت شرح قرارداد مبلغ کل کار یک میلیون و 300 هزارتومن مرحله اول، ارائه 30 درصد کار مبلغ 430 هزارتومن زمان 5روز مرحله دوم، ارائه 60 درصد کار مبلغ 430 هزارتومن زمان 5 روز مرحله سوم، ارائه کل کار مبلغ، 300 هزارتومان زمان 5 روز مرحله اصلاحات و رفع. کامنت ها مبلغ 140 هزارتومن نکته، درصورت اعتماد و لطف کارفرمای محترم مبلغ این مرحله به مرحله سوم اضافه خواهد شد و یا زودتر آزاد خواهد شد. چرا که ژورنال ها زمان زیادی را برای داوری می گذارند، حداقل 4 ماه همچون کارهای قبل تعهد می شود که تمامی کامنت ها و اصلاحات برطرف شوند برای مجله Journal of Policy Modeling IF:1.3 Q1 عنوان عنوان: رتبه بندی و شناسایی عوامل موثر در معروفیت کسب و کار با استفاده روش ترکیبی DEMATEL-ANP فازی به شرط اکسپت


+8500
+33538

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.