ساخت یک اپلیکیشن جهت خدمات دهی برای خدمات کارواش

تا الان برای این درخواست 9   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


یک اپلیکیشن میخوام که طرف از قبل بتواند برای کاروا ماشین خودش وقت رزو کند و از قبل بتواند پول پرداخت کند ... که برای هر شخص دارای جای برای ارسال شماره پلاک ماشین و جای برای یک رمز داشته باشد.. و حتی سوابق میزان کارواش طرف هم معلوم بشود.... و طوری باشد که هر وقت آمد برای هر کارواش مبلغ ۱۵ درصد پرداختی هر سری ..بعنوان تخفیف سری بعد محاسبه شود .... مثلا طوری باشد که اگه ظرف دو ماه ۵سری کارواش کردن یک تعویض روغن مجانی باشد و جای برای قرعه کشی داشته باشد.. اگه ظرف برنده شد از طریق sms بهش اطلاع داده شود...و طوری هم باشد طرف بیاد کارواش من که بعنوان مرکز خدمات هستم فقط با شماره پلاک ماشین بتوانم مقدار و سابقه قبلی کارواش و خدمات ارائه شده از طرف خود مان را روی آن ببینیم....

اگه امکانش هست، بیشتر بصورت ussd کد باشد فکنم بهتره ..... با هر طور دیگه که بهتر باشد


+8500
+99258

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.