چند مقاله اماده شده برای ارسال به ژورنال isi

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 60,000 تومان

شرح پروژه:

چند مقاله اماده شده برای ارسال به ژورنال isi در رشته شبکه کامپیوتری و حسگر بی سیم 

دوستانی که تسلط به ترجمه متن تخصصی دارند لطفا نمونه ای از فایلی که میذارم ترجمه کنند 

و اعلام کنند صفحه ای چقدر ترجمه انجام میدن و تضمینی باشه

متن نمونه برای ترجمه:
پیشرفت های اخیر در فناوری اطلاعات و خصوصا در MEMS[1] (سیستم های میکرو الکترو مکانیکی)، و تولید و بکار گیری گره هایی با باطری های کوچک، ارتباط با لینک های بی سیم را امکان پذیر می­کنند. یک گره به تنهایی دارای قابلیت جمع اوری داده ها از یک محیط می­باشد. به منظور داشتن اطللاعات معنادار از کل محیط، این گره­ها به طریقی با یک دیگر مشارکت می­کنند[1]. شبکه­های متشکل از چنین گره هایی با قابلیت حس و سنجش، شبکه های حسگر بی سیم WSN[2] ،نامیده می­شوند. هدف از استقرار این گره ها، استفاده از این حسگر ها  برای کاربرد های داخلی بوده است. این گره های  دارای قابلیت حس داده های اسکالر از قبیل دما، رطوبت، فشار و موقعیت مکانی اشیاء پیرامون می­باشند[2]. در ابتدا این گره ها دارای قابلیت محاسباتی و فضای ذخیره کمتری بوده اند و تنها کاربرد آنها انتقال داده های اسکالر به ایستگاه پایه (سینک) بوده است. اما اخیرا، گره های حسگر موجود دارای قابلیت محاسباتی و فضای ذخیره بالاتر نسبت به انواع قبلی می­باشند و حوزه کاربردی اولیه ی انها از کاربرد های صرفا داخلی، به خارجی نیز تغییر یافته است.

[1] Micro Electro-Mechanical Systems

[2] Wireless sensor networks


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Translator95

کاربر عادی

کاربر عادی

100,000 تومان

امتیاز 8.30 (بسیار خوب) از 21 رای
پروژه موفق : 46
رتبه: 63394
یک سال پیش

ahmadnazary

کاربر عادی

کاربر عادی

100,000 تومان

امتیاز 6.50 (خوب) از 3 رای
پروژه موفق : 10
رتبه: 133297
یک سال پیش

مریم ۷۱

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

60,000 تومان

امتیاز 9.47 (عالی) از 58 رای
پروژه موفق : 116
رتبه: 170
یک سال پیش
+8500
+45195

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.