کد نویسی و حل یک مدل ریاضی زمانبندی و توالی عملیات با نرم افزار متلب با الگوریتم فراابتکاری

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

یک مسئله جریان کاری ترکیبی (Hybrid Flow Shop) که مدل ریاضی مرتبط با آن با روشهای حل دقیق حل شده و حالا باید با یکی از الگوریتم های فرا ابتکاری که در نرم افزار متلب کد نویسی شده باشد نیز حل شود ( نوع الگوریتم فرا ابتکاری خیلی مهم نیست مثلا" شبیه سازی تبرید یا ژنتیک و یا جستجوی ممنوع و ... )

کلیه کد های نوشته شده به صورت m file و نحوه نمایش جواب و همین طور پارامترهای تنظیم الگوریتم مورد استفاده و فایل های دیتا به عنوان ورودی های مسئله با توضیحات کامل مورد نیاز می باشد.

یک نمونه فایل در خصوص flexible flow shop scheduling ضمیمه می گردد.
لطفا" فصل سوم که از صفحه 37 شروع می شود و در خصوص مسئله زمانبندی جریان کاری منعطف توضیح می دهد را مطالعه فرمایید و خصوصا" نحوه نمایش جواب که از صفحه 45 توضیحات کامل را شامل می گردد ملاحظه فرمایید. مسئله بنده نیز حدودا" در همین سطح می باشد. مدل ریاضی بنده کمی تغییرات دارد و بنده به دنبال حل مدل خودم با کد نویسی متلب می باشم که با یکی از الگوریتم های فراابتکاری حل شود و نهایتا" خروجی به صورت ماتریسی که نحوه تخصیص کارها به ماشینها در مراحل مختلف و همین طور توالی بهینه باشد را نمایش دهد. به گونه ای که زمان کل کار را می نیمم نماید. می توانید از همین فایل هم الگو بگیرید.
زمان حل مدل بر اساس مثالهای متعدد توسط متلب، ملاک ارزیابی روش حل  خواهد بود که با حل مدل توسط نرم افزارهای دیگر مقایسه خواهد شد.
ممنون میشم پس از بررسی ، نتیجه را اعلام نمایید تا اگر امکان انجام توسط شما وجود دارد ، بتوانیم تصمیم گیری نماییم. بنده زمان محدودی دارم و می خواهم مطمئن باشم که کار حتما" انجام می گردد و فرصتی برای تکرار سیکل فعلی نخواهم داشت. ممنون


+8500
+41334

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.