دیتاست تصاویر mri مغز با تومور و بدون تومور

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام

بنده براي يک کار کلاس بندي در دو گروه تومور دار و غير تومور دار به دنبال حدود 200 يا بيشتر (زياد نه)عکس mri مغز  از دو مجموعه تصاوير تومور دار و غير تومور دار براي     ترين  يک شبکه در deep learning  مي باشم.

نکته)

+اضافه بر اين ها حدود مثلا 80 تا عکس می خوام مثلا 40 تا تومور دار و 40 تا بدون تومور برای کار تست 

+مي خوام تصاوير تومور دار و غيره تومور دار در  دوتا پوشه جدا باشن و تعداد  داده هاي اين دو پوشه با هم برابر باشه ، مثلا 120 و 120

 +حتی الامکان تصاویر اسامی منظم داشته باشند.و سایز مشابه ای داشته باشند.

+صرفا فرمت png يا jpg داشته باشند.

+فقط و صرفا تصاوير mri باشند.

و همچنين اضافه و براي اين دو مجموعه  ليبل هم مي خوام باشد(به عنوان test_labels ،train_labels) {دوستاني که کار کرده باشند بهتر مي فهمند }  براي کلاس بندي در دو گروه تومور دار و غيره تومور دار به اين صورت  که ؛ عدد صفر براي تصاوير بدون تومور و عدد يک براي تصاوير تومور دار . 

+قیمت و کیفیت مناسب انتخاب می شود.

سپاس گذارم.


+8500
+40397

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.