طراحی سایت سفارش آنلاین غذا

تا الان برای این درخواست   9   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام

من یک سایت سفارش آنلاین غذا شبیه سایت مامان با امکانات کامل میخوام و جهت حال رفاه شما بعضی چیزهایی که نیاز نیست هم حذف می کنیم و شاید یک یا دو مورد هم اضاف کنیم و کمی نوع چیدمان سایت تغییر بدیم البته اگر نیاز بود .

لطفاً توضیحات کامل را در فایل پیوستی pdf مطالعه فرمایید .

لطفاً اعلام کنید با چه برنامه هایی میخواهید بنویسید نظر خودم فعلا وردپرس هست که زیاد هزینه نداشته باشد

از آنجائیکه که نوع قیمت گذاری در این سایت کمی محدود می باشد و تعیین بصورت دستی امکان ندارد همینجوری زدم و شما می توانید قیمت دلخواه خودتان را اعلام کنید .

لطفاً قیمت های خودتان را صادقانه اعلام نماید و در صورت رضایت از شما خیلی از پروژه های دیگر در زمینه طراحی سایت هم به شما داده می شود .


+8500
+59073

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.