نوشتن خلاصه ای مختصر از مقاله انگلیسی به فارسی و استخراج سوالات مربوط به پرسشنامه هر مقاله

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

چهار تا مقاله هست به زبان انگلیسی

میخام خلاصه ای از این مقالات رو به فارسی برام بنویسین

هر مقاله تعدادی سوال داره که به عنوان پرسشنامه ازشون استفاده شده، میخام اون سوالات رو هم برام در بیارین و به فارسی ترجمه کنین.

*** در خصوص مقالات ترجمه نمیخام بکنین مقاله رو، فقط میخام مقاله رو بخونین و خلاصه ای از اون رو برام بنویسین.

ی خلاصه مختصر و مفید میخام، نمیخام زیاد وقت گذاشته شه و کار کنین روش.

*** حتی اگه دیدین نوشتن زمان میبره به صورت ویس هم بفرستین مشکلی نداره، ینی تو وویس ی خلاصه ای از مقاله رو توضیح بدین برام.

تا امشب هم فرصت دارم

برای دریافت مقالات پیام بدین تا براتون بفرستم بررسی کنین.


+8500
+40288

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.