نوشتن متن آموزشی سخنرانی

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 16,000 تومان

شرح پروژه:

من میخوام فایل های ویدیویی اموزشی 5 دقیقه ای کاهش وزن درست کنم بیس متن ها رو خودم نوشتم ، اما میخوام به هر متن سخنرانی شاخ برگ بدین داستان جذاب اضافه کنین و به شکلی کنید متن رو که وقتی اموزش میدم شنونده جذب صحبت بشه و انگیزشی کنید متن ها رو که به شنونده انرژی بده و چندتا راه حل برای هر موضوع بدین.
لطفا اگه توانایی انجام کاره رو دارین جواب بدین
و نمونه کارهاتون برام بفرستین

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

hana

کاربر عادی

کاربر عادی

10,000 تومان

امتیاز 9.53 (ممتاز) از 36 رای
پروژه موفق : 45
رتبه: 220
یازده ماه پیش

کاربر83117

کاربر عادی

کاربر عادی

16,000 تومان

امتیاز 8.00 (بسیار خوب) از 1 رای
پروژه موفق : 2
رتبه: 1297
یک سال پیش
+8500
+38416

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.