برنامه نویس حرفه ای ورد پرس و طراحی قالب ورد پرس و همچنین انجام مرحله به مرحله پیاده سازی سایت

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

سایتی می خوام که با cms  ورد پرس کاملا پیاده سازی شود و هیچ گونه مشکلی نداشته باشد. سایت قرار هست تماما انگلیسی باشد و در فایل زیر که شمای کلی سایت آورده شده هست توضیحات به فارسی نوشته شده که دقیقا کار مشخص بشه اما تمام قسمت ها باید به انگلیسی باشد که ساده هست ( مثل در بخش ثبت نام نوشته می شود به جای نام و نام خانوادگی Name , last )

با کسی که کار رو شروع کنیم و خوب کار رو جلو بیاره( و از فایل ورد که مشخص هست) قسمت های خیلی زیادی از سایت باید تکمیل بشه که در ادامه هم هزینه هاش جداگانه پرداخت می شه و هم تخصص مجری را می طلبد که امیدوارم همکاری خوبی بشه( مثل پیاده سازی قسمت دانلود از محموعه ، انجام پرداخت بین الملل و ....)

ممنون می شوم اول فایل ورود رو ببنید و قیمت و زمان را مشخص کنین و سعی کنید اگر تجربه مشابه دارید اقدام به قیمت گذاری کنین نه اینکه بخواید تازه شروع به یادگیری کلی کنید.

ممنونم

متن جدید:

سلام

ابتدای کار که هنوز درگاهی گرفته نشده است راه اندازی قسمتهای مختلف سایت مد نظر است که ممنون می شوم فایل نهایی برای این پروژه را در این پیام دانلود کنید و قیمت و زمان خود را تعیین کنید. سعی شده است قابلیتهای مد نظر به نحوی باشد که با پلاگین های ورد پرس به راحتی قابل پیاده سازی باشد و مجری درگیر کدنویسی نباشد بنابراین از لحاظ هزینه و زمان بهترین نرخ و زمان را مشخص بفرمایید


+8500
+50862

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.