انجام پروژه متلب

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 120,000 تومان

شرح پروژه:

سلام من برای پروژه ام در رشته مهندسی کشاورزی - آب یک تابع هدف و چند قید دارم و از الگوریتم جستجوی گرانشی انجام می دهم. تعداد متغیرها مثلا 56  عدد x از x1 تا x56 می باشد که هر کدام در یک باند عددی تعریف می شوند. تابع هدف یکی و شامل حداکثر کردن درآمد و قیود شامل 11 قید می باشد که به صورت تابع جریمه از تابع هدف کسر می شوند که باهم جمع در یک ضریب beta ضرب و از تابع هدف کسر می شوند. برنامه را در محیط متلب با استفاده از الگوی گرانشی نوشتم اما برخی قیدها در خروجی برنامه رعایت نمی شوند. ضریب beta را هم تغییر دادم جواب نمی دهد. خواهشمند است راهنمایی نمایید.  تشکر    

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Programmer

فریلنسر طلایی

فریلنسر طلایی

120,000 تومان

امتیاز 9.91 (ممتاز) از 175 رای
پروژه موفق : 216
رتبه: 2
هشت ماه پیش

M.Zandi

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

200,000 تومان

امتیاز 7.50 (بسیار خوب) از 7 رای
پروژه موفق : 56
رتبه: 251
هشت ماه پیش
+8500
+34755

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.