تایپ کتاب درسی از روی pdf

تا الان برای این درخواست   15   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام من دو روز پیش پروژه داشتم که با موفقیت توسط یکی از تایپیست ها تایپ شد. پروژه بعدی من تایپ کتاب زیست چهارم دبیرستان تجربی است که فایل pdf آن را ضمیمه کرده ام و می توانید دانلود کنید.

پروژه به این شرح است: تایپ متن فارسی کتابی که فایل pdf آن را ضمیمه کردم در نرم افزار word بنابراین من به دنبال تایپیست هستم و لطفا دوستانی که می خواهند از نرم افزارهای تبدیل pdf به word استفاده کنند خواهش میکنم سمت این پروژه نیایند چون این کتاب کنکور است و بنده خودم به شخصه تمام نرم افزارها و سایت های آنلاین و افلاین و مجموعه افیس و گردو و همه رو بررسی کردم.

استفاده از نرم افزار باعث حذف برخی از جملات می شود لذا با تاکید چندباره عرض می کنم فقط کسانی که تایپیست هستند جلو بیاییند و پیشنهاد قیمت بدهند. بنابراین با تاکید هزار باره در صورت استفاده از نرم افزار پروژه توسط من لغو می شود چون خودم از نرم افزار استفاده کردم و می دانم کدوم کلمه را حذف می کند و به راحتی در عرض 1 دقیقه متوجه می شوم از نرم افزار استفاده شده یا نه؟

حالا که قرار شد تایپیست ها جلو بیایند شرایط زیر وجود دارد:

1. فرصت پروژه 5 روز در نظر گرفته شده است.

2. من از تایپیست می خواهم مو به مو جملات کتاب را تایپ کند و حتما بازخوانی داشته باشد تا هم غلط املایی نداشته باشد و هم اینکه هیچ جایی از قلم نیفتاده باشد.

3. تمام جملات و عبارت های فارسی کتاب باید بدون تغییر و کم و کاست تایپ شوند. ولی لزومی به شکل گذاری و تصاویر و جدول ها و نمودارها نیست پس چی شد؟ فقط و فقط متن فارسی کتاب هرچه هست باید تایپ شود.

4. در صورت وجود حتی یک غلط املایی کل پروژه لغو می شود این از شرایط پروژه است زیرا کار کنکور است و باید تایپیست حساس باشد.

5. در صورت استفاده از  هرگونه نرم افزار تبدیل pdf به word پروژه لغو می شود.

6. اولویت با کسی است که کمترین قیمت را بدهد. من تا ساعت 22 امشب منتظر رسیدن تمام پیشنهادات هستم و کمترین قیمت که بند به بند این شرایط را بپذیرد را قبول می کنم. با تشکر


+8500
+30532

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.