برنامه نویسی به زبان جاوا،c_c++یا هر زبان دیگر

برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 35,000 تومان

شرح پروژه:

یک مربع جادویی یک ماتریس n*n است از اعداد ۱تا nبه توان ۲ به نحوی که مجموع اعداد هر سطر وستون و قطر یکسان باشد.برای n های فرد قانون ساده زیر را میتوان برای ایجاد مربع جادویی بکار گرفت.

در وسط سطر اول مقدار ۱ را قرار دهید.سپس به سمت بالا و چپ رفته و اعداد را به ترتیب افزایشی به خانه تخصیص دهید اگر از مربع بیرون رفتید از جهت مقابل وارد شوید.اگر خانه ای پر شده بود به سمت پایین حرکت کرده ادامه دهید.برنامه ای بنویسید که n را گرفته و جدول n*nرا در خروجی چاپ کند.و روش پیدا کردن مربع جادویی برای nهای زوج را بنویسید.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

PhpForFood

کاربر عادی

کاربر عادی

100,000 تومان

امتیاز 2.67 (ضعیف) از 3 رای
پروژه موفق : 11
رتبه: 4149
هفت ماه پیش

35,000 تومان

امتیاز 9.39 (عالی) از 25 رای
پروژه موفق : 53
رتبه: 241
هفت ماه پیش

SzSz

کاربر عادی

کاربر عادی

60,000 تومان

امتیاز 8.74 (عالی) از 55 رای
پروژه موفق : 89
رتبه: 282
هفت ماه پیش

رامين معاذالهی

کاربر عادی

کاربر عادی

60,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 6 رای
پروژه موفق : 10
رتبه: 1040
هفت ماه پیش
+8500
+33443

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.