درخواست یکسری تغییرات در افزونه وردپرس

تا الان برای این درخواست 4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


یک افزونه طراحی شده برای خرید شارژ و پرداخت قبض

افزونه کامل طراحی شده اما یکسری نقص داره که شامل موارد زیر هست:

۱ افزونه بعد از پرداخت موفق در درگاه باید با اینکوری از ریسلر چک کنه آیا شارژ صادر و ارسال شده یا نه ،اگر ارسال شده بود پرداخت تایید بشه و اگر خطا در ارسال شارژ باشه ،پرداخت لغو بشه

پشتیبان ریسلر برای هر گونه ابهام هست

۲ برای خرید بسته اینترنت هر بار که سایت لود میشه اسامی بسته ها از ریسلر دریافت میشه که باعث افزایش زمان لود میشه

این مورد باید اسامی در سایت نوشته بشه و برای خرید فقط کد ارجاع بشه به ریسلر

۳ در مورد قبض پرداخت ها می‌ره به درگاه ریسلر که جالب نیست اگر برنامه نویس ریسلر جایگزینی برای این مورد داشته باشه که از درگاه خودمون استفاده کنه بهتره

مورد اول اجباری هست 

و انجام مورد دوم و سوم اختیاری 


+8500
+138273

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.