پروژه به زبان پایتون

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 80،000 تومان

شرح پروژه:

۱.برای هر دو روش نمایش چند جمله ای (۱.نشان دادن چند جمله ای به صورت لیستی از ضرایب۲.ذخیره کردن جملات غیر صفر به صورت لیست توان و ضریب) برنامه ای بنویسید که جمع و ضرب دو چند جمله ای را نمایش دهد؟

۲. برنامه ای برای ادغام دو بردار بنویسید؟

۳.برنامه ای بنویسید که یک عبارت ریاضی شامل پرانتز را بخواند و با استفاده از استک خروجی آن را چاپ کند؟

۴.برنامه ای بنویسید که یک رشته شامل عدد و علامت را بخواند و هر وقت به= رسید، نتیجه را در خروجی چاپ کند؟(فقط یکبار پیمایش از چپ به راست)

۵.رشته ای به طول n در ورودی قرار دارد.فقط با استفاده از یک انباره برنامه ای بنویسید که تشخیص دهد این رشته واردخوان است یا نه؟(palindrom)

۶.صفQبا n عنصر در دست است .برنامه ای بنویسید که صف Q1را از همان عناصر صف Q ولی به ترتیب معکوس تولید نماید.از هیچ ساختمان داده ی دیگریراستفاده نکنید.

۷.صفQحاوی تعدادی عدد صحیح را در نظر بگیرید .برنامه ای بنویسید که عناصر این صف را در انباره s قرار دهد به نحوی که اعداد در انباره به ترتیب نزولی قرار گیرند.از هیچ ساختمان داده دیگری استفاده نکنید‌.

۸.برنامه ای بنویسید که ترتیبهای پیوندهای یک لیست پیوندی را معکوس سازد؟


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

milad112

کاربر عادی

کاربر عادی

100،000 تومان

امتیاز 9.50 (ممتاز) از 2 رای
پروژه موفق : 3
رتبه: 871
چهار ماه پیش

Hemen Zandi

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

80،000 تومان

امتیاز 9.81 (ممتاز) از 97 رای
پروژه موفق : 132
رتبه: 41
چهار ماه پیش
+8500
+30532

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.