یه تیکه کد پی اچ پی یا جاوااسکریپت میخام

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 30،000 تومان

شرح پروژه:

فایلی که ضمیمه کردم رو ببینین

میخام وقتی تو فیلد متن text1 یا text2  یا textN نوشته میشه یه ارور بده متن غیرمجازه ، هم اینکه وقتی متنی نوشته میشه تایتل چیزی که جستجو شده شبیه منو بیاد پائین و از لیست یوزر یکیو کلیک کنه


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Ehsan88

کاربر عادی

کاربر عادی

30،000 تومان

امتیاز 9.40 (عالی) از 5 رای
پروژه موفق : 12
رتبه: 1022
چهار ماه پیش

PhpForFood

کاربر عادی

کاربر عادی

200،000 تومان

امتیاز 2.67 (ضعیف) از 3 رای
پروژه موفق : 10
رتبه: 82851
چهار ماه پیش

جواد قلی زاده

کاربر عادی

کاربر عادی

80،000 تومان

امتیاز 8.64 (عالی) از 15 رای
پروژه موفق : 14
رتبه: 246
سه ماه پیش
+8500
+30503

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.