نوشتن مقدمه و کارهای قبلی مقاله پزشکی

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 175،000 تومان

شرح پروژه:

با سلام

من قسمت های اصلی از چند مقاله را (که به زبان انگلیسی هستند) جدا کرده ام و حالا میخوام به کمک این بخش ها متن انگلیسی قسمت مقدمه و کارهای قبلی مقاله خوپم نوشته بشه

مقاله راجع به تشخیص یک نوع بیماری از تصاویر MR هستش

فکر میکنم دوستانی که زبان انگلیسون خوبه بتونن از پسش بر بیان

چون تنها کاری که باید انجام بشه خوندن متن هایی که جدا کردم و نوشتن اونها به یه شکل دیگه به طوری که تقلب علمی محسوب نشه هستش

با تشکر


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

175،000 تومان

امتیاز 8.83 (عالی) از 73 رای
پروژه موفق : 91
رتبه: 164
سه ماه پیش

میلاد راد

کاربر عادی

کاربر عادی

70،000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 92973
پنج ماه پیش
+8500
+31471

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.