پروژه به زبان پایتون یا جاوا

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 80,000 تومان

شرح پروژه:

۱.چند جمله ای زیر را در نظر بگیرید.
Pn(x)=axn+a1xn-1+a2xn-2+.....+an-1x+an
طبق قانون هورنر میتوان این چند جمله ای را به شکل زیر محاسبه کرد.
Pn(x)=(....(((a0x+a1)x+a2)x+...an-1)...)x+an
توصیح دهید چگونه این کار با استفاده از انباره قابل انجام است (یک انباره).

۲.یک عبارت جبری در ورودی قرار دارد برنامه ای بنویسید که این عبارت را از نظر صحت پرانتزگذاری مورد بررسی قرار دهد تمام حالت ها را در نزر بگیرید.

۳.دو دنباله Aو B به طول ۱۰ از حروف الفبا داده شده است. دنباله A دنباله ورودی به انباره s است. الگوریتمی بنویسید که بررسی کند دنباله B از دنباله A قابل بدست امدن هست یا نه؟


۴.یک انباره را به کمک دو صف پیاده سازی کنید.

۵ . اِن نفر دور هم نشسته اند‌. نام آنها در آرایه name به طول n قرار دارد.بازی از یک نقطه شروع میشود در جهت ساعتگرد با یک فاصله مرگ شروع به حذف کردن افراد میکند.اخرین نفری که زنده بماند برنده بازی است.برنامه ای بنویسید که نام بازیکنان،نقطه شروع بازی و فاصله مرگ را از ورودی بخواند و نام آخرین نفری که زنده میماند را در خروجی چاپ کند(با استفاده از آرایه پیوندی)

۶.انباره s حاوی تعدادی عدد صحیح حاوی تعدادی عدد صحیح را در نظر بگیرید.برنامه ای بنویسید که عناصر این انباره را در صف Q قرار دهدبه نحوی که اعداد در صف Q به صورت نزولی قرار گیرد .از ساختمان داده دیگری استفاده نکنید.

۷.برنامه ای بنویسید که بدون استفاده از شمارنده ، گره وسط لیست دو طرفه T را بیابد . اگر تعداد گره های لیست زوج نبود ، برنامه باید پیغام دهد که لیست وسط ندارد.

۸.فرض کنید در هر گره درخت دودوییT یک عدد صحیح قرار دارد.برنامه ای بنویسید که بررسی کند آیا در این درخت گرهی وجود دارد که مقدارش بزرگتر از مقدار پیشینی اش باشد یا نه؟

۳سوال اول۳روز مهلت هست بقیه ۱هفته


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

PhpForFood

کاربر عادی

کاربر عادی

80,000 تومان

امتیاز 2.67 (ضعیف) از 3 رای
پروژه موفق : 11
رتبه: 7066
هشت ماه پیش
+8500
+34981

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.