ویرایش قسمتهایی از قالب سایت وردپرسی خریداری شده

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


با سلام

من یک قالب تخفیفان را از سایت راستچین خریداری نموده و الان میخوام بعضی جاها ویرایش بشه چون میخوام هم بعنوان تخفیفان ازش استفاده کنم و هم بعنوان سایت سفارش آنلاین غذا امکاناتی که میخوام بهش اضاف بشه به شرح ذیل می باشد .
لینک خریداری شده :
https://www.rtl-theme.com/digitakhfif-sale-wordpress-theme/


لطفاً ابتدا تمام قسمت ها را بررسی کنید و ما نیز یوزر و پسورد وردپرس در اختیار شما قرار می دهیم و خواهشاً افرادی درخواست بدن که توانایی انجام دادن کارهای ذیل را دارند ضمناً من میخوام طوری این تغییرات انجام بشه که فردا برای بروز رسانی پوسته که از سوی شرکت خریداری شده بخوام انجام بدم با مشکلی بر نخورم.
1- زیر هر محصولی که ثبت میکنم میخوام امکان رزرو رو داشته باشه چون دسته بندی هایی داریم بنام غذای های محلی خانگی – که خانم های خانه دار محصولات خودشان را بفروش می رسانند و اینها نمی تونند مثل رستوران ها فوراً غذاهای خودشان را آماده کنند و دوست دارند رزرو بشه برای مثلا یک روز بعد تا بتونند آماده کنند . پس کاربر هم سفارش برای الان داشته باشه و هم اینکه بتونه رزرو کنه و موقعی که روز رزو کلیک میکنه یک جدول کوچک تقویم باز بشه که از روی آن روز رو انتخاب کنه
2- واتر مارک کردن تصاویری که داخل سایت قرار میگیره .
3-  زیر سبد خرید که کاربر میخواد خرید یک لینک زیر همه آنها و نوشته بشه شما هم می توانید فروشنده شوید
4-  پشتیباتی تیکتی در سایت هم میخوام البته بصورت چت آنلاین و وقتی که آنلاین نباشم به ایمیل من ارسال بشه و من هم بتونم جواب آنها رو بدم5- الان در این قالب خریداری شده وقتی غذاها رو تعریف میکنیم و انتشار میدیم روی صفحه اصلی سایت میان ولی تنها مشکلی که داره این است که مشخص نیست ارسال کننده این غذا چه کسی و از چه شهری هست شما سایت تخفیفان را بررسی کنید همه چیز شلوغ هست ولی من میخوام روی صفحه اصلی هم زیر محصولات که نوشته شده هم اسم شهر و نام آن رستوران هم ذکر بشه.
6- وقتی روی صفحه اصلی روی یک محصول کلیک کردیم وارد صحه توضیحات آن محصول می شویم و من میخوام که زیر آن توضیحات یک قسمت هم باشه که نوشته بشه مشاهده سایر محصولات این فروشگاه یا رستوران ...
7- فروشندگان این اختیار را داشته باشند که حداقل سفارش را تعیین کنند چون امکان ارسال رایگان یا تهیه غذا برای غذاهای خانگی محلی مثلا کمتر از 30 هزار تومان امکان نمی باشد .8- کاربران بتوانند موقع سفارش محصول مثلا غذا این امکان را داشته باشند که موقع سفارش توضیحات به آن آشپز یا هر فروشگاه دیگه ای ارسال کنند9- هنگام سفارش غذا هم میخوام به فروشنده و هم میخوام به مدیر سایت پیامک ارسال بشه که از غذای سفارشی اطلاع داشته باشند .

10- قرار دادن تاریخ فارسی در بالا سایت بالای اسلاید

نکات مهم :

*** نکته اول

ایم مواردی که میخواهید انجام بدین را باید با دقت کافی انجام بدین که یک موقعی که برای این قالب نسخه بروز از سوی شرکت ارائه بشه بدون هیچ مشکلی بتونم قالب را بروز رسانی کنم .

*** نکته دوم : لطفاً زمان اجرای پروژه را روی 60 روز بزنید که یک موقعی اگر زودتر هم پروژه تمام شد از لیست چت خارج نشه و دسترسی به همدیگر داشته باشیم شاید به مشکلی برخورد کردیم .

*** نکته سوم :

من اول پول هیچ هزینه ای رو پرداخت نمیکنم و در مرحله اول شما باید بند 5 و 6 رو درست کنید اگر این مورد رو درست کردین بقیه موارد نیز کار ساده ای هستش و هزینه اولیه رو پرداخت میکنم .


+8500
+41399

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.