ساخت اپلکیشن با قابلیت ورود به اینستاگرام

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام برنامه میخواستم که گرافیگ خوب داشته باشد و یک فرم داشته باشد که کاربر بتواند وارد اکانت اینستاگرام خود شود و اطلاعات اکانت خود نظیر تعداد فالوور و فالوینگ را ببیند 

برنامه باید اطلاعات اینستاگرام کاربر را دریافت کند و وارد اینستاگرام کاربر شود و بصورت 1 ثانیه 1 ثاینه فید و هوم کاربر را رفرش کند تا زمانی که کاربر دکمه توقف را بزند لازم به ذکر هست اینکار برای برخی از خدمات ما در ساتمون نیازه هستش چند تا گزینه هم باشد اعم از گزینه درباره ما دکمه اطلاعات تماس و دکمه نمایش سایت این کلیات چیزی هستش که میخواهم

نکته بسیار مهم گرافیگ برنامه مهم هستش چون میخوام در آینده توسعه های زیادی بدیم این برنامه را و برنامه بسیار باید با تکنیک های جدید اندروید برنامه نویسی شود و بسیار سرعت بالای داشته باشد


+8500
+80806

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.