راه اندازی و ایجاد سیستم ارتباط با وب سرویس شرکت پست

تا الان برای این درخواست   5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام دوستان عزیز
فروشگاهی داریم به زبان PHP و فرم ورک Laravel نوشته شده است
در حال حاضر ما با شرکت پست قرار دادی نداریم و بسته ها رو به یکی از شعبه های شرکت پست تحویل میدهیم
و فردای آن روز کد های رهگیری به ما تحویل میگردد!
قصد داریم سیستمی پیاده سازی کنیم که روند ارسال شماره پیگیری (به شماره یا ایمیل مشتری) مرسوله پستی بصورت خودکار توسط وب سرویس شرکت پست صورت گیرد. 
و ارتباط بین سایت فروشگاهی ما و سرویس های  شرکت پست برقرار شود.

ارسال کد پیگیری مرسوله پستی باید به شماره و ایمیل دریافت شده از مشتری صورت گیرد و کاملا سیستماتیک باشد و مشتری بلافاصله پس از تولید کد رهگیری برای سفارش خود آن را دریافت نماید.

و همچنین با اتصال به سرویس های پستی سیستم بتواند نرخ ارسال مرسوله را به سه حالت سفارشی و پیشتاز و ویژه محاسبه نماید تا به کاربر نمایش داده شود. و یکی را انتخاب نماید.


دوستانی که تجربه کار با وب سرویس های شرکت پست و توانایی اجرای چنین سیستمی را دارند پیشنهاد زمان و قیمت بدهند 
از همکاری با شما خوشحال خواهیم شد.


+8500
+32228

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.