برنامه به زبان پایتون یا جاوا

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 73,000 تومان

شرح پروژه:

۱.فرض کنید T اشاره گری به یک لیست پیوندی دو طرفه باشد.هر گره این لیست شامل 3 حوزه PLINK,SLINKوKEY است .گره های لیست برحسب مقدار KEY به ترتیب صعودی قرار گرفته اند.الگوریتمی بنویسید که دو مقدار KMINو KMAXرا از ورودی گرفته و گره های متوالی که مقدار حوزه KEY آنها بزرگتر یا مساوی KMIN و کوچکتر از KMAX است را از لیست حذف کند .تعداد گره های حذف شده نیز باید محاسبه و چاپ گردد؟


۲.ماتریس متقارن ماتریسی است که چنانچه حول قطر اصلیش ۱۸۰ درجه بچرخد ماتریس حاصل برابر با همان ماتریس قبلی خواهد بود.روشی جهت نمایش یک ماتریس متقارن در حافظه و دستیابی به عناصر آن بیابید؟؟


۳.ساختمان داده جدیدی به نام ماتریس یانگ را در نظر بگیرید.این ساختمان داده برای nعنصر یک ماتریس رادیکال n×رادیکال n است (فرض کنید رادیکال n یک عدد صحیح باشد.)که هر سطر و ستون آن به ترتیب صعودی مرتب است .
الف)الگوریتمی از o(n) به نام Find(M,L,K)  بنویسید که بررسی کند عددk در ماتریس یانگ M(L,L) وجود دارد یا نه؟.الگوریتم خود را توضیح دهید؟

ب) الگوریتم سریعی برای مرتب کردن اعداد موجود در یک ماتریس یانگ پیشنهاد کنید؟؟

۴.اگر A آرایه ای از n عدد صحیح باشد .برنامه ای از o(n) بنویسید که عدد صحیح k را از ورودی گرفته و ترتیب عناصر آرایه A را به نحوی تغییر دهد که تمام عناصر کوچکتر یا مساوی K قرار گیرند؟؟

۵.آرایه دو نواختی (bitomic ) خوانده میشود و اگر شامل یک دنباله صعودی از کلیدها و بلافاصله بدنبال آن یک دنباله نزولی از کلیدها باشد .برای نمونه، آرایه زیر یک آرایه ی دو نواختی است:
 A=[10 34 56 87 80 70 66 56 30 28 25 20 15 11]

الگوریتمی بنویسید که بزرگترین کلید را در یک آرایه دو نواختی به طولn در زمان logn بیابد؟؟؟

۶.فرض کنید کاری داریم که برای اجرای آن به دو انباره احتیاج است.تعداد حداکثر عناصر داخلی هیچ کدام از انباره ها را نمیدانیم ولی حداکثر مجموع تعدادعناصر داخلی را که در هر زمان میتواند در هر دو انباره باشد میدانیم.روشی برای تخصیص حافظه دو انباره و اداره کردن عملگرهای مربوط به انباره ها به دست آورید بطوری که مجموع حافظه تخصیص داده شده از حداکثر تعداد کل عناصر داخلی که در بالا شرح داده شد تجاوز نکند؟؟؟

۷.فرض کنید از یک لیست پیوندی ساده(T) برای نمایش حروف تشکیل دهنده یک رشته استفاده شده است در هر گره یک حرف و پیوند به گره بعدی قرار دارد .برنامه ای از o(n) بنویسید که یک کپی از این رشته را اما به شکل وارونه به انتهای لیست پیوندی T اضافه کند؟؟

در سوالاتی که گفته شده برنامه بنویسید کد احتیاج هست
و در سوالاتی که گفته الگوریتم ارائه دهید شبه کد نیاز هست


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

PhpForFood

کاربر عادی

کاربر عادی

200,000 تومان

امتیاز 2.67 (ضعیف) از 3 رای
پروژه موفق : 11
رتبه: 4149
شش ماه پیش

ProfessionalDeveloper

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

73,000 تومان

امتیاز 9.75 (ممتاز) از 65 رای
پروژه موفق : 94
رتبه: 13
شش ماه پیش
+8500
+33443

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.