حل چند سوال ساختمان داده

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 60,000 تومان

شرح پروژه:

سلام مهندسان عزیز این سری تمرینات کمی مشکل و زمان محدود هست و تمارین باید در  سایت quera قرار بگیرند و تا تایید نشدن از طرف سایت مبلغ ازاد نمی شود

عکس های 1 و 2 رو به صورت کد زبان c++ نیاز هست عکس 3 رو به صورت zip که در توضیحات هم اومده باید چه چیز هایی درونش باشه یک فایل pdf هم ضمیمه شده که 4 سوال هست باید جواب هاش تایپ و به صورت pdf  تحویل داده بشه زمان پروژه هم تا شنبه عصر هست ولی هر سوال که حل شد برای تایید quera دونه دونه برای من بفرستید تا خطا هاش رو بگم


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

MR_CO

کاربر عادی

کاربر عادی

60,000 تومان

امتیاز 8.30 (بسیار خوب) از 10 رای
پروژه موفق : 14
رتبه: 6986
هفت ماه پیش
+8500
+34983

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.