اولین تمرین درس بهینه سازی سیستم های قدرت

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 15,000 تومان

شرح پروژه:

سلام

تمرین مربوط به درس بهینه سازی سیستم های انرژی هست و مربوط به جلسه ی اول کلاس

بنده بدلیل ساعت کاری زیاد فرصت خوندن درس رو نداشتم همون فصل اول و دوم  که ضمیمه کردم رو وقت داشته باشین نگاه بندازین راحت میشه حلش کرد چون دوستان همه حل کردن و دنبال ایمیل استاد برای فرستادن بودن و من وقت نداشتم.

فایل تمرین رو به علاوه فصل اول و دوم درس  ضمیمه میکنم در صورت امکان بخونین که به همون روش ساده جزوه حلش کنین و در صورت موفقیت هر هفته این تمرین رو دارم و ارائه میکنم.

موفق باشین/.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

حامد عباس نژاد

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

50,000 تومان

امتیاز 9.50 (ممتاز) از 4 رای
پروژه موفق : 6
رتبه: 277
شش ماه پیش

مهران جمشیدی

کاربر عادی

کاربر عادی

15,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 3 رای
پروژه موفق : 4
رتبه: 1225
پنج ماه پیش

80,000 تومان

امتیاز 9.92 (ممتاز) از 13 رای
پروژه موفق : 22
رتبه: 264
پنج ماه پیش
+8500
+33443

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.